Dizajnerskie zoo w moim domu. //Design Zoo at my home.//

Typografia swoje najlepsze czasy ma już za sobą. Teraz przyszła moda na grafikę. I to nie byle jaką. Sukces odnosi francuska graficzka i blogerka Garance Dore. Jej prace wiszą na wielu ścianach w domach naszych skandynawskich przyjaciół. A to w końcu skandynawski styl jest obecnie najpopularniejszy w Polsce. Wpatrzeni w piękne, przestronne i jasne wnętrza norweskich mieszkańców inspirujemy się i podglądamy ich pomysły a potem staramy przenieść na nasz rodzimy ogródek. Od jakiegoś czasu popularność zdobywają zdjęcia owadów i roślin wykonane przez dwóch fotografów Madsa Hagedorn-Olsena i Anders Morella, twórców marki Hagedornhagen.

Zdjęcia zwierząt czy liści są przedstawione w dużym powiększeniu, z uwzględnieniem szczegółów i detali na wysokiej jakość papierze. Kolekcja obejmuje kilkanaście fotografii chrząszczy,  motyli i liści. Wszystkie są dostępne w sklepie internetowym Designzoo

Pierwszym moim skojarzeniem, gdzie owe dekorację mogą się świetnie prezentować był oczywiście pokój moich dzieci. Jak się potem, okazało fotografie wpisały się zarówno w aranżację salonu, jadalni a nawet kuchni. To jedyne robaki jakie jestem w stanie zaakceptować w moim domu :)

Staffagepl-0381-horz

Staffagepl-0444

Staffagepl-0487-horz

Staffagepl-0530 photos: Karolina Grabowska, Kaboompics.com

A teraz niespodzianka!!!! Podobają Ci się plakaty Hagedornhagen? Masz pomysł, jak zaaranżować własny plakat z chrząszczem w Twoim mieszkaniu, biurze, domku na wsi? Masz kawałek pustej ściany? Zrób zdjęcie miejsca,  gdzie chciał(a)byś powiesić fotografię żuka z Hagedornhagen i umieść ją na swoim profilu na Instagramie lub Facebooku. Oznacz marki @Designzoo, @Hagedornhagen i @interiors_design_blog oraz wstaw hashtag: #LifeDesign. Wybierzemy najbardziej kreatywny pomysł, zdjęcie miejsca, gdzie plakat chrząszcza pasuje najbardziej. Nagrodą w konkursie jest plakat B10 z najnowszej kolekcji Hagedornhagen:

46

Wartość nagrody to 169,00PLN. Na Twoje propozycje czekamy do przyszłej niedzieli 13 września do północy. Jeden użytkownik może nadesłać nieograniczoną liczbę zdjęć.

heart

Comments

 • 03/09/2015

  Aga

  ULA, wiem, że modne, ale nie czuję ;) Buziaki Aga

 • 04/09/2015

  Pięęęknieee! <3

 • 04/09/2015

  Ooo chyba mam takie miejsce…!

  Moze nie będzie wyglądał tak rewelacyjnie jak u Ciebie, ale trudno ;)

 • 04/09/2015

  Piękne! Mnie osobiście typografia jakoś nie zachwycała, za to grafiki są cudne i bardziej ponadczasowe:-) Oczywiście, już czaję się na tego żuka :-P
  Pozdrowienia!

 • 13/09/2015

  Amirasanti

  Piękne aranżacje. Piękne grafiki. Robaki suuuper. Mam kilka pomysłów gdzie u mnie żuczek mógłby zamieszkać.
  Raczkuję w dziedzinie aranżacji i prowadzenia bloga ale myślę, że było by mu u mnie dobrze ;-P

Napisz komentarz