D. I. Y. – LAMPS

Witajcie,

Dzisiejsza pogoda nie zachęcała mnie do siedzenia w domu przy laptopie w poszukiwaniu pomysłów i inspiracji na nowy post. Ale nie myślcie sobie, że zostawię Was bez wieczornej lektury obowiązkowej „smile”. Na szczęście mam niemalże niezliczone ilości plików z pomysłami jakimi chcę się z Wami dzielić.

Zbliża się weekend i pomyślałam, że może ktoś chciałby spędzić ten czas w sposób twórczy / wytwórczy „smile”. Jest to więc dobry moment żeby pokazać kilka naprawdę niezwykłych pomysłów  na wykonanie lampy.

//Today’s weather did not encourage me to sit at home with a laptop in search of ideas and inspiration for a new post. But  don’t you think that I will leave you without evening reading must „smile”. Fortunately, I have an almost countless number of files with ideas which I want to share with you.
Approaching the weekend, and I thought maybe someone would like to spend this time in a creative / productive „smile”. So it is a good time to show some really unique ideas for the D. I. Y. of the lamp.//


Do you remember my own DIY lamp?

You might also like:

Napisz komentarz