BlogTour na Warsaw Home 2019 już 3-go października!

BlogTour to inicjatywa polegająca na zaproszeniu blogerów do wizyt na wybranych, wyselekcjonowanych stoiskach Warsaw Home, gdzie stawia się na dobry design, jakość i człowieka. Te marki chcemy wspierać i je promować. 

W dniu 3 października odbędzie się kolejna edycja BlogTour na Warsaw Home. Około 20 wybranych, opiniotwórczych blogerów wnętrzarskich, weźmie udział w zaplanowanym tour po najciekawszych stoiskach na Warsaw Home 2019. 

W tej edycji do współpracy zaprosiłam marki, które są leaderami w swoich dziedzinach. To one wyznaczają kierunek, odpowiadają na potrzeby klientów, zaskakują nowościami, prezentują dobry design połączony z doskonałą jakością.

Influenserzy, uczestnicy BlogTour2019 będą mogli zapoznać się z premierowymi kolekcjami firmy Cosentino, której tegoroczna ekspansja na Polskim rynku odbiła się już dużym echem na wiosnę. 

Marka Fargotex obiecuje ekscytujące z gościem specjalnym, Maciejem Zieniem, który od kilku sezonów ściśle współpracuje z marką, tworząc autorskie kolekcje.

Z pewnością z dużą zainteresowaniem blogerzy wyczekują na spotkanie z kultową marką TON. Miłośnicy designu znają historię marki, jej konotacje z ikoną Michaelem Thonetem, twórcom słynnego krzesła no. 14. Współczesne projekty marki Ton spotykają się z również z dużym uznaniem, czego potwierdzeniem są liczne, bardzo prestiżowe nagrody, z Red Dot Award włączenie.

Na swoją wystawę blogerów zaprosiła również marka Tubądzin, która zaprezentuje autorskie kolekcje dwóch znakomitych designerów Doroty Koziary i Maćka Zienia, który który swoją przygodę z Tubądzinem rozpoczął ponad 10 lat temu.

15 lat temu z kolei, swoją działalność na rynku ekskluzywnych mebli kuchennych rozpoczęła firma Halupczok. Marka postanowiła świętować również z uczestnikami BlogTor2019, zapraszając ich na swoje stoisko na tegorocznej edycji Warsaw Home.

W ramach BogTour2019 influenserzy i blogerzy wnętrzarscy odwiedzą również prezentacje marek Tesa, Geberit oraz firm M&K Foam właściciel marki Koło Materace. 

Poniżej przedstawiam listę uczestników BlogTour2019:

Kamila Tokarska UgotowanePozamiatane.pl
Katarzyna Sobol Klinika DIY
Kasia Bobocińśka ConchitaHome.pl
Ania Drozd i Beata Łańcuchowska  PaniToPotrafi. pl
Paula Adamska-Drubkowska refreszing.pl
Marta Miszkiewicz jasminhome.pl
Marta Zakrzewska marhericrafts.pl/
Marta Sytniewska cozameble.blogspot.com
Marta Michalik ZoykaHome.pl
Maria Podobińska prostewnetrze.pl
Ilona Jankiewicz przeplatanekolorami.pl
Asia Pach instytutdesignu.pl
Ania Sokołowska amsokolowska.pl
Małgorzata Budzich Odnawialnia.pl
Kasia Szostakowska poliszdesign.pl
Ula Michalak interiorsdesignblog.com
Kasia Gal kasiagal.com
Monika i Mariusz usiebiewdomu.com
Karolina Zagrodzka houseloves.com
Natalia @25chasov
Katerina Sushko @atm_svoboda
Alicja Rzeczkowska majsterki.pl

BlogTour2018, foto: Karolina Grabowska