Bloggers Zone

 

Bloggers Zone to inicjatywa grupy blogerek wnętrzarskich, która wspiera festiwale, wydarzenia, imprezy, warsztaty wszelkie eventy nawiązujące swoim charakterem do tematu wnętrz, architektury, dekoracji i aranżacji przestrzeni domowych i komercyjnych, designu, DIY. Skład Bloggers Zone nie jest stały i zależy od charakteru wydarzenia, w którym grupa bierze udział.

Kalendarz Bloggers Zone:

04-06.07.2014 Bloggers Zone Gdynia Summer Edition 2014. Letni zjazd blogerów wnętrzarskich na festiwalu Gdynia Design Days.

logo_bloggers_summer

Program wydarzenia:

MIEJSCE: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia – Centrum Designu Gdynia. Budynek: Centrum Konferencyjne

 04.07 | piątek 

godz. 18 | Otwarcie festiwalu | Premiera prototypów | Udział blogerów w wernisażu.

godz. 20 | Koncert | Wejście na zaproszenia

05.07 | sobota

godz. 12 | Warsztaty stylizacji | Wsparcie merytoryczne red. nacz. Elle Decoration Małgorzata Szczepańska | Konkurs na najlepszą stylizację | Pokaz projektów DIY | Spotkania otwarte dla publiczności | Centrum Konferencyjne, holl

godz. 16 | Obiadokolacja – foodtruck | Terminal Designu, plac Kaszubski

godz. 17.15 | Warsztaty fotografii pod patronatem Moje Mieszkanie | Spotkanie zamknięte dla publiczności  | Centrum Konferencyjne, sala C

 06.07 | niedziela

godz. 11 | Wykład o marketingu bloga | Prowadzący: Jacek Kotarbiński | Spotkanie zamknięte dla publiczności  | Centrum Konferencyjne, sala C

godz. 12.00 | Wykład „Gdzie kończy się projektowanie użytkowe a zaczyna sztuka.” | Prowadząca: Dagmara Jakubczak | Spotkania otwarte dla publiczności  | Centrum Konferencyjne, sala C

godz. 13 | Zakończenie | Wręczenie nagród i wyróżnień | Spotkanie zamknięte dlapubliczności| Centrum Konferencyjne, sala C

 

 

Partner strategiczny:                                             

  gdd_7

Mecenat Główny:

mjm_logo

Partnerzy medialni:

Basic CMYK

domhobby-logotyp

musthavemagazine

 

dom-z-pomyslem

 

logo_LABEL

pelne_RGB

Sponsorzy:

LOGO home&you logo home&you

home-moods

DECO_LOGO

 

north jpg

 

logo

 

POLE OCHRONNE

AmazingDecor_favicon2 extra large

LOGO PROSTOKĄT

LOGO SCANDICONCET

fameg_logo_v2

boconcept logo

 

 FOTORELACJA

 

30.05.2014 Warsztaty stylizacjidla blogerów i architektów!

Dutchhouse_m

 

30 maja 2014 w Warszawie, odbędzie się spotkanie blogerów, architektów oraz przedstawicieli mediów z marką BMHousing, oficjalnym dystrybutorem na Polskim rynku marek: HK Living, Zuiver, It’s About Romi, Spell, Dark, Viso, 100C oraz Knit Factory.

Program:

11:00 Powitanie gości

11.30 Wykład: Styl holenderski w architekturze wnętrz – Małgorzata Andryszczyk

12.00 Lunch

13.00 Warsztaty stylizacji wnętrz, praca w zespołach.

15.00 Prezentacja projektów DIY autorstwa uczestników.

16.00 Ogłoszenie wyników konkursu na najlepszą stylizację oraz na najbardziej kreatywny projekt DIY

17.00 Zakończenie

 

Partner strategiczny:

bmhousingLogo

Partnerzy medialni:

logo_LABEL

musthavemagazine

dom-z-pomyslem

  Basic CMYK


domo


Relacje z warsztatów na blogach uczestników:

Forelements.pl, Wnętrzarka, Fairy in the house, Twoje DIY, Agnieszka Buchta, Finch at home.

9-11.05.2014 Bloggers Zone na About Design w Gdańsku.

logo bloggers_zoneabout design

Przy współpracy z wystawcami targów About Design pięć opiniotwórczych blogerek wykorzystując kreatywność, znajomość trendów, zaprezentuje swoje umiejętności wynikające z czystej pasji. Każda z nich zaaranżuje stanowisko przygotowane specjalnie na tą okoliczność wykorzystując meble i dodatki z oferty wystawców About Design. Tym samych powstanie nowa, subiektywna przestrzeń, pełna inspiracji i pomysłów na aranżację wnętrz z wykorzystaniem prezentowanych na targach produktów. Tworzenie aranżacji odbędzie się 9 maja, na oczach publiczności. Aranżacje będzie można zobaczyć przez cały okres trwania targów.

Skład:

Dagmara Jakubczak, Blog: http://forelements.pl

„FORelements to blog, który ma pokazać, że aranżacja mieszkania jest świetną zabawą i urządzaniem własnego gniazdka, nie zaś stresującym wyścigiem z trendami i modą. Pokazuję tu różne style, ciekawe przykłady projektowania użytkowego oraz staram się przekazać moją miłość do kolorów, szczególnie tych mocnych, których ludzie często się boją. A niepotrzebnie! I jeszcze jedno: kocham Meksyk i wszelkie odmiany etno oraz boho!”

Marta Cerkownik, Blog: http://lostintimepl.blogspot.com/

Z urodzenia estetka i perfekcjonistka. Z wykształcenia prawnik. Z zamiłowania dekorator wnętrz. Swoją pasją i miłością do tego co subiektywnie-piękne dzieli się na blogu Lost in time . Największa przyjemność: móc stworzyć coś pięknego z niczego. Najważniejsza zasada: szczegóły tworzą wnętrze i świadczą o jego klasie. Źródło inspiracji i siły: podróże. Ulubiony styl: belgijski i holenderski w wydaniu klasycznym.

Anna Katarzyna Betnarska, Blog: http://klikinterior.pl/

Architekt wnętrz i prawnik z wykształcenia, od 12 lat właścicielka popularnej kawiarni, blogerka. Pasjonatka dizajnu, architektury, dobrej kuchni i koni. Staram się łączyć zamiłowanie do architektury wnętrz ze swoją pracą. We wnętrzach najbardziej lubię mieszanie stylów – nowoczesność i vintage, meble z odzysku w towarzystwie designerskich dodatków od znanych projektantów. Lubię lofty i styl industrialny, ale cenię także proste wnętrza skandynawskie. W aranżacji wnętrz najchętniej wybieram wzornictwo skandynawskie, włoskie i polskie.

Ula Michalak, Blog: https://interiorsdesignblog.com/

Blogerka, pomysłodawczyni MEETBLOGIN, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich oraz inicjatorka Bloggers  Zone, współpracuje z wieloma festiwalami designu w Polsce. Na swój blog zapraszam po garść inspiracji do tworzenia pięknych przestrzeni wokół siebie. Jestem pasjonatką skandynawskich bieli i zamiłowania do naturalnych materiałów, industrialnych dodatków oraz loftowych, otwartych przestrzeni. Uwielbiam meble vintage w nowoczesnych aranżacjach. Cenię polski design dlatego też jestem ambasadorem Łódź Design Festival.

Magda Sobula, Blog: http://wnetrzarka.blogspot.com/

Od kilku lat prowadzę Pracownię Projektową zajmującą się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Jako absolwentka Akademii Sztuk Pięknych szczególną uwagę zwracam na indywidualizm projektowanych przestrzeni , ich oryginalny charakter i klimat. Interesuję się sztuką, a w wolnym czasie piszę bloga wnetrzarka.blogspot.com o tematyce wnętrzarskiej, na którym pokazuje to, co mnie inspiruje. Prowadzę również drugi blog domoranking.blogspot.com o profilu wnętrzarskim z naciskiem na  materiały i elementy wyposażenia wnętrza z myślą o projektantach i osobach urządzających własne lokum. Po pracy jestem mamą Julii i Andrzeja, z pasją gram w tenisa i skupuje prace młodych artystów.

Partner strategiczny:

logozatoka sztuki

 

 

Partnerzy medialni:

Basic CMYK

logo_LABEL

  musthavemagazine

 

Relację z Bloggers Zone na About Design można już zobaczyć między innymi na blogu Kasi z Klikinterior, Magdy Wnętrzarki, Dagmary z Forelements, Marty z Lostintimepl i na moim.

15.03.2014 Pokaz kolekcji BoConcept & Nendo

 

logo boconcept

 

zaproszenie_BZ

 

 

Miejsce: Salon BoConcept, Warszawa, ul Woronicza 31

Plan wydarzenia:

10.30 Przywitanie gości

11.00 „Style w architekturze wnętrz” – wykład (Chie Piskorska)

12.00 Lunch

12.45 „Nendo” – prezentacja marki (Chie Piskorska)

13.45 Pokaz kolekcji BoConcept & Nendo (Kamil Maślanka, właściciel salonu BpConsept w Warszawie)

15.00 Konkurs z nagrodami

15.30 Pożegnanie

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

 

Lista uczestników ograniczona.

Szczegóły i aktualne informacje są dostępne również na stronie wydarzenia na FB:  Pokaz kolekcji BoConcept & nendo

 

Zapowiedzi w mediach:

Label Magazine

Domhobby.pl

Homebook.pl

Patroni medialni:

logo_LABEL

Basic CMYK
domhobby-logotyp
ELLE_DECO_logo_kolor
palapa logo

 

IMG_1964 copy IMG_1945 copy   IMG_1939 copy IMG_1930 copy IMG_1841 copy IMG_1818 copy IMG_1790 copy IMG_1706 copy IMG_1693 copy IMG_1674 copy IMG_1629 copy IMG_1646 copy IMG_1656 copy IMG_1636 copy IMG_1568 copy IMG_1532 copy IMG_1528 copy IMG_1523 copy IMG_1520 copy IMG_1518 copy IMG_1509 copy IMG_1507 copy IMG_1502 copy IMG_1489 copy IMG_1470 copy IMG_1466 copy IMG_1462 copy IMG_1460 copy IMG_1456 IMG_1451 copy IMG_1430 copy IMG_1425 copy IMG_1423 copy IMG_1405 copy IMG_1390 copy

photos: staffage.pl

 

 

 

17-18/02/2014 Arena Design / Home Decor

Uczestnicy:

Ula Michalak https://interiorsdesignblog.com/,

Kasia Gal http://homeglamournow.blogspot.com/,

Dagmara Jakubczak http://forelements.blox.pl/html,

Diana Marzejon http://szczesciejestwyborem.blogspot.com/,

Anna Katarzyna Betnarska http://klikinterior.pl/.

Blogerki wykorzystując swoją kreatywność, znajomość trendów, zaprezentują swoje umiejętności wynikające z czystej pasji. Każda z nas zaaranżuje stanowisko przygotowane specjalnie na tą okoliczność. Wykorzystamy meble i dodatki z oferty wystawców Arena Design i Home Decor. Tworzenie aranżacji odbędzie się 17 lutego a prezentacja w dniu otwarcia całej imprezy tj 18 lutego. Bloggers Zone znajdzie się w pawilonie nr 5.

W ramach Bloggers Zone, 20.02 o godz. 14 w Speaker’s Corner (paw. 5) odbędzie się wykład, który poprowadzi Pani Katrzyna Szpor,  zastępca dyrektora zarządzającego, szef butiku reklamy natywnej portalu natemat.pl. Temat prelekcji to: „Współpraca blogerów i marek – czasem trudno, zawsze warto” Spotkanie adresowane jest do blogerów, agencji PR i reklamowych oraz przedsiębiorców.

Kolejnym krokiem będzie promocja Arena Design i Home Decor oraz firm, które zgodziły się na współpracę i udostępniły swoje produkty. Blogerki wykorzystają do tego celu zarówno swoje blogi jak i inne kanały i profile na portalach społecznościowych. Wspierać nas będą również patroni medialni.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strefy blogerek wnętrzarskich na targach Arena Design i Home Decor już 18 lutego!

 

Patronat nad Bloggers Zone objęli:

logo_urzadzamy_nowe-290x73

  Basic CMYK

domo

Partnerzy Bloggers Zone:

logo MebleVOX HTG

logo_duze noti

logo_bettina

 

LOGO-RUNOTEX PNG

 

 

Serdecznie dziękuję Natalii Tarachowicz, Dyrektor Home Decor, Monice Wietrzyńskiej, Dyrektor Arena Design, markom: VOX, NOTI, Bettina, Euro Firany, Runotex, Dekor Pap, Udekoruj Dom, za zaangażowanie i pomoc w realizacji Bloggers Zone.

Specjalne podziękowania dla  Ewy Salamon za przybliżenie nam zasad współpracy na linii marka bloger, podczas wykładu jaki poprowadziła na Home Decor.

Relację z uczestnictwa blogerów wnętrzarskich na targach Arena Design i Home Decor przedstawiła telewizja poznańska: http://www.tvp.pl/poznan/srodowisko-i-gospodarka/magazyn-targowy/wideo/20022014/14098109

Relacje można również przeczytać na blogu o designie DESIGNERER : http://www.designerer.com/artykul/132/blogerki-i-dekoratorki.html

oraz na blogach uczestniczek:

http://forelements.blox.pl/2014/02/Bloggers-Zone-w-Poznaniu-czyli-nasza-enklawa-na.html

Meble VOX – przyjazna przystań pośród mebli polskich

http://homeglamournow.blogspot.com/2014/02/aranzacja-w-pastelach-home-decor-2014.html

Friday Favorites based on Bloggers Zone

DSC_2532

 

Dagmara Jakubczak http://forelements.blox.pl/html

DSC_2456

 

DSC_2088 DSC_2106

 

Diana Marzejon  http://szczesciejestwyborem.blogspot.com/ DSC_2122 DSC_2302

 

Anna Katarzyna Betnarska  http://klikinterior.pl/ DSC_2142 DSC_2490 DSC_2279

Katarzyna Gal

http://homeglamournow.blogspot.com/

DSC_2515 DSC_2446 DSC_2336 DSC_2431

Ula Michalak 

https://interiorsdesignblog.com/ DSC_2509 DSC_2402 DSC_2396 DSC_2374 DSC_2379 DSC_2382 DSC_2390 DSC_2271 DSC_2266 DSC_2222 DSC_2188 photos: Ula Michalak

 

 

 

 

 

18-19/01/2014 Warsztaty stylizacji z Udekoruj dom.

Uczestnicy:

Aranżację pokoju młodzieżowego w loftowym stylu wykonają Diana Marzejon z http://szczesciejestwyborem.blogspot.com/ i Anna Katarzyna Betnarska z www.klikinterior.pl,

Aranżację salonu w stylu skandynawskim wykonają Marta Cerkownik i Lidia Krawczyk z http://lostintimepl.blogspot.com/

Aranżację salonu w stylu modernistycznym wykona Paulina Świątkowska z http://squaddesign.blogspot.com/

Aranżację kuchni w połączeniu stylów włoskiego i prowansalskiego wykonają Anna Maria Chwastek z http://arte-interni.blogspot.com/ i Aleksandra Porowska z http://dreamyalex.blogspot.com/

Aranżację sypialni w stylu glamour wykona Kasia Gal z www.homeglamournow.blogspot.com

Aranżację salonu w stylu meksykańskim wykona Dagmara Jakubczak z FORelements.blox.pl

Aranżację pokoju dziecięcego wykona Jagoda Kutkowska z www.lovingit.pl i Aleksandra Gajdzicka www.fotobloo.blogspot.com

Aranżację jadalni w stylu industrialnym wykona Ula Michalak interiorsdesignblog.com i Ola Cupek http://apetycznewnetrze.blogspot.com/

Najlepsza aranżacja zostanie wyróżniona i nagrodzona a jej autorzy otrzymają bon o wysokości 1200zł do wykorzystania w sklepie udekorujdom.pl

W trakcie warsztatów zostaną również wybrane 4 osoby, którzy będą uczestniczyć w kolejnym blogerskim wydarzeniu jakim będzie Bloggers Zone na Arena Design i Home Decor w Poznaniu w lutym.

Relację z przebiegu warsztatów oraz rezultat prac blogerek można zobaczyć TU, relację w Łódzkich Wiadomościach Dnia z przebiegu warsztatów można zobaczyć tu: http://www.tvp.pl/lodz/informacja/lwd/wideo/18012014-1830/13692187.

Patroni medialni:

logo_urzadzamy_nowe

 

Basic CMYK

 

Napisz komentarz