Decorations, Interior, My Home, Product/Shop

8 trików, jak zaaranżować łazienkę w stylu hotelowym.

10/07/2020

Jeśli z jakiegoś względu zdecydowałaś się wakacje spędzić w domu to dzięki kilku trikom możesz zaznać hotelowego życia. Dziś mam dla Ciebie 8 trików, jak zaaranżować łazienkę w stylu hotelowym.

1. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w wannie

Lubisz długie relaksujące kąpiele z książką, świecami i lampką szampana? Nie ma nic gorszego niż martwienie się o upuszczeniem książki lub telefonu do wanny. Warto zainwestować z deskę, tacę czy kosz, który możesz położyć na brzegach wanny, tak aby tworzył stoliczek. Na min ustaw stojak na książkę i jesteś już spokojna. Jeśli zadbasz o to by był odpowiednio szeroki, znajdzie się miejsce na telefon, świecznik i kieliszek.

2. Rozgrzej ręczniki

Jedną z najlepszych rzeczy podczas pobytu w hotelu jest codzienne uzupełnianie pokoju czystymi, ciepłymi ręcznikami. Aby uzyskać taki efekt, włącz elektryczny grzejnik w łazience, ewentualnie ogrzej ręcznik suszarką :)

3. Uspokój swoją duszę kolorem

Aby naśladować delikatny i kojący kolor wody, odcień nieba lub organiczne piękno lasu, spróbuj zastosować w swojej łazience kilka elementów w naturalnych odcieniach. Łazienka jest doskonałym miejscem do eksperymentowania z bogatymi paletami kolorów. Do uniwersalnej kolorystyki ścian, nawiązującej do naturalnego kamienia dołączyłam złotą armaturę z najnowszej kolekcji Metropol z Hansgrohe nawiązującą do blasku słońca i kilka czarnych, matowych detali, które również łatwo odnaleźć w przyrodzie.Do tego soczysta zieleń żywych kwiatów i sceneria do relaksu gotowa.

Metropol Hansgrohe

4. Wybierz odpowiednie produkty

Produkty używane w osobistym „hotelowym spa” mają znaczenie. Nie tylko ze względów estetycznych w wystroju wnętrza, ale przede wszystkim dla twojej skóry, włosów i ogólnego samopoczucia.Uspokajający płyn do kąpieli, którzy wytworzy kojącą pianę, szampon czy kremy. Skład każdego produktu jest przeze mnie sprawdzany równie pilnie jak w przypadku żywności. Staram się wybierać naturalne kosmetyki, nie testowane na zwierzętach! To połączenie pielęgnacji ciała i duszy.

5. Zaparz zapachy

Zapach to szalenie istotna sprawa. Zwłaszcza jeśli chodzi o pomoc w relaksie i budowaniu nastroju. Zapalając świece podczas kąpieli z mieszankami olejków eterycznych czy używając odpowiednich płynów do kąpieli zbudujesz cudowny, romantyczny i odprężający klimat. Te naturalne zapachy nie tylko pomogą Ci się odprężyć, ale także przyniosą świeży, czysty i godny stylu hotelowego wystrój łazienki.

6. Odśwież się kwiatami i roślinami

Rośliny są czymś więcej niż żywym dodatkiem do Twojej przestrzeni. Zawierają właściwości, które pomagają w czyszczeniu powietrza, co czyni je idealnym dodatkiem do łazienki. Ustaw kwiaty w wazonie, a jeśli masz taką możliwość umieść donice z kwiatami. Sprawdź wcześniej wymagania kwiatów i ich właściwości.

Strony: 1 2

You Might Also Like