10 pomysłów na stół wielkanocny!

W walce o powrót do „normalności” postanowiłam się nie poddawać i ozdobić dom na  święta. Nawet jeśli śniadanie świąteczne przyjdzie mi jeść tylko z trzema osobami, to są to najważniejsze osoby w moim życiu i zasługują na pięknie udekorowany stół wielkanocny i ja o to zadbam! 

Jeśli nie masz teraz głowy do wymyślania świątecznych stylizacji, pędzę z pomocą. Zebrałam wszystkie moje, pomysły jak zaaranżować stół wielkanocny i podrzucam. Korzystaj śmiało, nie krępuj się.

Z kolorem i finezją

Wiosna to czas radości, kolorów, energii. Dlatego nasza dekoracja na stole może odzwierciedlać budzącą się do życia przyrodę. Soczysta zieleń i słoneczny złoty kolor wyglądają elegancko i dostojnie.

Neutralnie – naturalnie

To wersja dla ceniących naturalne materiały i subtelne kolory. Lniany obrus, drewno i delikatna porcelana to kompozycja nawiązująca do tegorocznych trendów.

Z soczystą zielenią

Zieleń to kolor, który bezpośrednio kojarzy się z wiosną, a więc i z Wielkanocą. Mam co najmniej kilka pomysłów jak tą soczystą i żywą barwę wprowadzić stylizując stół wielkanocny.

Łącznie otrzymałaś 10 pomysłów na stół wielkanocny. Skorzystaj proszę, a zobaczysz, że „normalność” wróci choć na te kilka świątecznych dni.