Znaczenie snu dla zdrowia naszych dzieci. Sypialnia nocą, atrakcyjny pokój za dnia.

Pokój dziecka nie musi być krzykliwy, multikolorowy, infantylny. Zbyt wiele barw i przedmiotów może spowodować, że dziecko będzie stale pobudzone, nie będzie odczuwało ukojenia, nie będzie w stanie się uspokoić czy odpocząć. Wszystkie zabawki na wyciągnięcie ręki, rozłożone w każdym kącie nie zachęcą do nauki porządku i organizacji. Pokój dziecięcy powinien dawać dziecku poczucie bezpieczeństwa, oraz stymulować do nauki, chęci poznawania świata i zasad panujących, ale i być przystanią do wypoczynku. Dlatego zadbajmy w równym stopniu o aspekt rozrywkowy jak i relaksacyjny, aranżując przestrzeń dla dzieci.

O ile dorośli mają zazwyczaj do dyspozycji salon jako miejsce dziennej aktywności i sypialnię na noc, o tyle dziecięcy pokój zazwyczaj pełni obie te funkcje. Dlatego też jego aranżacja wymaga dużej uwagi i doboru materiałów najwyższej jakości. 

Skoro duńska rodzina królewska zaufała marce Jysk i jest od wielu lat stałym klientem firmy, to sądzę, że o lepszą rekomendację trudno. Lubię produkty z JYSK. Uważam, że mają świetny design i bardzo dbają o materiały z jakich wykonywane są produkty. Po za dekoracjami, które uwielbiam, bardzo cenię sobie pościel z JYSK. 100% bawełny, i nowoczesne wzornictwo to to co przekonuje mnie najbardziej. Dlatego też od lat całą rodziną używamy tej pościeli. I ze szczerym sercem  mogę ją polecić. Teraz dodatkowo pościel w JYSK znajdziecie w jeszcze lepszych cenach

W JYSK bardzo dbają o komfort snu swoich klientów. Do dyspozycji mamy wyszkolonych doradców, którzy posiadają wiedzę, aby pomóc wybrać najlepszy materac, dostosowany do indywidualnych potrzeb, również dziecka. Sen dziecka ma ogromy wpływ na jego rozwój. Odpowiednio dobrany materac gwarantuje komfort wypoczynku, oraz wpływa na właściwy rozwój postawy. Przed zakupem materaca, warto udać się do po fachową poradę do ekspertów JYSK. Najwyższej jakości materace JYSK mogą mieć nawet dwa poziomy twardości, z profilowanymi bokami. Warto również zadbać o topmaterac lub matę ochronną, która ma za zadanie zabezpieczyć właściwy materac przed odkształceniami czy ubrudzeniem. Mata ochronna jest mocowana do materaca przy użyciu pasków. Gdy zajdzie potrzeba można ją łatwo zdjąć i uprać.

Mattress 90×200 GOLD S70 DREAMZONE teraz za połowę ceny!!!

Moje ulubione propozycje pościeli dla dziewczynki i chłopca: