Interior

This one is my inspiration

23/09/2013

Kiedy zobaczyłam to mieszkanie to pomyślałam, że projektant siedział chyba w mojej głowie, bo zrealizował tu wiele pomysłów, które chcę wykorzystać również w swoim mieszkaniu. Stoliki z palet już mi się opatrzyły a te ze skrzyń na owoce też są świetne. Pisałam już o nich TU. A TU z kolei sama wykorzystałam do stylizacji. Do aranżacji mojego livingu wykorzystam je również, ale z lekkim upgread’em, mniej surowe. Również regał ze skrzynek na wino bardzo mi się podoba. Wydaje mi się, że jest stylizowany na ten z muuto, choć mnie w takim wydaniu podoba się chyba bardziej. Nie mogę się już doczekać końca remontu w mieszkaniu. Już niebawem relacja m in z kładzenia betonu dekoracyjnego na ścianę „smile”

When I saw this apartment I thought that the designer probably sat in my head, He or She realized there are many ideas that I want to use also in his apartment. Tables of pallets already I trimmed and those of the crates for fruits also are great. I wrote about them HERE. And HERE in turn, I used it in styling. The interior of my livingu will use them as well, but with a slight upgread’em less severe. Also, the boxes on the shelf wine I like. It seems to me that it is reminiscent of the one from Muuto, but for me in this issue probably more like it. I can not wait for the repairs in the apartment. Soon the relationship m in the laying of concrete ornament on the wall „smile”

amazing-living-room-modern-apartment

modern-apartment-6

modern-apartment-7

modern-apartment-10

modern-apartment-16

modern-apartment-17

modern-king-bed

modern-large-bathroom

modern-terrace-1

Source: freshome.com

heart

You might also like:

NY-condo-4

You Might Also Like

2 komentarze

  • Reply eMeM 23/09/2013 at 10:09

    Sypialnia jest przyjemna, ale szczerze mówiąc, nie bardzo widzę tam rękę projektanta. ;-)

    • Reply admin 23/09/2013 at 10:14

      Wspominając o projektancie nie miałam na myśli jakiegoś profesjonalnego stylisty tylko pomysłodawcę aranżacji, np właścicielkę mieszkania:)

    Leave a Reply