I want to drink coffee in such places like this every day.

Kocham industrialne klimaty. Wszyscy to już wiecie. Kocham także kawę i dobre towarzystwo, na przykład mojego M albo z większym rozmachem, koleżanek z Bloggirls. Nazwa dla grupy powstała przypadkowo ale grupa nie przypadkowa. Poznałyśmy się około rok temu i od razu zaiskrzyło. Wspólna pasja łączy najbardziej. I to jest jedyny czynnik który łączy mnie, Dagmarę, Kasię G, Martę i Kasię B. Każda ma inne życie, doświadczenia, zawód. Różnimy się nawet poczuciem estetyki, Każda preferuje inny styl. A jednak tak dobrze czujemy się w naszym towarzystwie, że możemy śmiało powiedzieć,  że dzięki blogowaniu rodzi się przyjaźń.

Lubimy spędzać razem czas zarówno na „służbowych” wyjazdach  i spotkaniach jak i bardziej prywatnie. Niebawem również poznacie nasz kolejny wspólny projekt ale chyba pierwszy na tak dużą skalę. Gdybyśmy jeszcze mieszkały wszystkie w jednym mieście i gdyby mogły nam służyć za biuro takie kawiarnie, eh.  Dziś pokaże 12 różnych miejsc na świecie, w których nie tylko chętnie piła bym z dziewczynami poranną kawę ale spokojnie mogłabym w nich spędzać kilka godzin dziennie nad kolejnymi projektami. Niebawem zrobię podobny research wśród kawiarni w Polsce. Tym czasem delektujcie się kawa, cieszcie się widokiem, podpatrujcie pomysły, inspirujcie. Specjalne podziękowania dla dziewczyn z Bloggirls!

//I love the industrial interiors. You all already know about that. I also love coffee and good company, for example:  my love M or my friends from Bloggirls Dagmara, Marta Kasia G and Kasia B :) In such coffee shops i could spend every morning. Moreover, I could work in such  mobile office and spent eight hours every day :) Today I will show you 12 different places in the world. Soon I will do the research of coffee shops in Poland. Meanwhile, savor the coffee, enjoy the view, take ideas and inspire.//

1 2
4 5 8 3 1. Balls & Glory, Antwerp

2. unknown, if somebody recognize, please let me know :)

3. Colmado & Vermuteria  via Behance

4.  via Daisy and the Fox

5. Feast of Merit, Melbourne, via wehears.co.uk

6. photo: Paulina Arcklin, but I don’t know where. Paulina please help me?

7 and 8 I don’t know where those places are, but source of pics is we-heart.com

9. Great coffee shop i found at Dezeen

10. Duende Restaurant and Bar, Oakland, via weheart.com

11. unknown

12. The Jane, Antwerp, Piet Boon Studio, yatzer.com

Comments

 • 18/11/2014

  Piękna propozycja wnętrz! Kawa smakuje lepiej w oryginalnym otoczeniu :) Pozdrawiamy!

 • 19/11/2014

  Magda

  Super! Bardzo bardzo:-)

 • 19/11/2014

  nie ma nic lepszego niz kawa w swietnym towarzystwie. Go Bloggirls!!!

 • 19/11/2014

  Aż się rozmarzyłam! Bloggirlsy w takim biurze; praca, projekty, kawa, pogawędki, a raczej – w dokładnie odwrotnej kolejności ;) Piękne te wnętrza pokazałaś i pięknie o nas napisałaś. Go, Bloggirls!!!

 • 19/11/2014

  A może zrobimy sobie #bloggirlsontour i odwiedzimy te knajpki???? Tak się składa, że co najmniej dwie są w Belgii… a jak wszyscy wiedzą ja i Belgia mamy po drodze ;))))

 • 26/11/2014

  Bardzo ciekawa aranżacja- niby prosta i surowa, ale można się w niej zadomowić ;)
  Zapraszam do bezpłatnej promocji bloga na mojej platformie (rejestracja zajmuje chwilę)
  http://www.top-blogs.eu

 • 16/12/2014

  Bardzo Mi się podoba to zestawienie wnętrz. Uwielbiam jak jest dużo elementów z kamienia.

Napisz komentarz