Decorations, My Home, Product/Shop

Cotton ball lights

07/11/2013

Mam i ja :)

Parę tygodni temu widziałam sesję zdjęciową jaką zrobiła Paulina Arcklin dla firmy Happy Lights. Tematem przewodnim były łańcuchy świetlne złożone z bawełnianych kulek. Zakochałam się i w zdjęciach i w samym pomyśle lampek.

Minęło trochę czasu i tuż przed MEETBLOGIN odezwała się do mnie Pani Joanna Zagańczyk z firmy Cotton ball lights z propozycją wsparcia eventu i ufundowania dla wszystkich uczestników bonów podarunkowych na zakup łańcucha z 10 kulami w dowolnie skonfigurowanej kolorystyce. Sami pewnie się domyślacie jak bardzo się ucieszyłam z tej propozycji.  W ostatnich dniach znalazłam chwilę czasu, żeby zabawić się w małego projektanta i stworzyłam sobie za pomocą kreatora na stronie Cotton ball lights własny łańcuch z 10 kul w kilku odcieniach szarości. Najbardziej zaskoczyło mnie możliwość sprawdzenia swojego projektu przy zgaszonym świetle. Taką aplikację umieszczono na stronie sklepu. Czy to nie fajna zabawa?

Myślę sobie, że ten łańcuch będzie świetnym elementem również świątecznej dekoracji w moim domu :) Dziękuję Pani Asiu i życzę samych sukcesów.

cotton light pic: Ula Michalak

heart

You might also like:

fast6 pia9

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply