Decorations, Interior, Product/Shop

Moodboard for my new kitchen

26/02/2014

No to styl nowej kuchni został wybrany, w dużej mierze dzięki Wam. Dziękuję bardzo za wszystkie opinie i sugestie.

Zdecydowałam, przemalować ściany na biało. Ponieważ ściany w kuchni w dużej części pokrywa glazura użyję specjalnych farb z kolekcji Aura® Bath & SPA Matte Finish 532, marki Benjamin Moore, przeznaczona do malowania kuchni i łazienki. Do podłogi będę musiała użyć farby, która bardziej odpornej na ścieralność. Polecono mi farbę Moore’s® Latex Floor & Patio Enamel 122. Obie farby występują w szerokiej gamie kolorystycznej. Ja skupię się na bielach i szarościach.

Początkowo szafki również chciałam przemalować. Ostatecznie jednak zdecydowałam pokryć fronty szafek tapetą. Wybiorę tapetę z oferty Udekoruj dom z motywem desek drewnianych. Wybór jest duży, dlatego zanim podejmę ostateczną decyzję pożyczę katalogi i próbniki z tapetami i porozkładam je w kuchni. Zobaczę tym samym jak dany wzór tapety będzie wyglądał w tym wnętrzu, w tym świetle jakie trafia przez moje duże kuchenne okno.

Dodatki i detale dekoracyjne wybiorę na Weswing.pl, gdyż zauważyłam ostatnio wiele ciekawych kampanii z produktami w loftowym, industrialnym stylu.

Aby lepiej zobrazować, również sobie samej, pomysł na odświeżenie mojej kuchni przygotowałam moodboard, który też pomoże mi działać konsekwentnie, zwłaszcza przy zakupach, gdzie wiadomo, można stracić głowę.

//To better illustrate the idea to refresh my kitchen I prepared moodboard, which also helps me to work consistently, especially when shopping, where, you know, I can lose my head.//

25

243 251

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12

heart

You might also like:

CasasNaAreia-6

Comments

comments

You Might Also Like

2 komentarze

  • Reply Home Glamour Now 26/02/2014 at 22:48

    To będzie super klimatyczna kuchnia.

  • Reply It will be BIG change! « Interiors design. Create a beautiful world 06/05/2014 at 21:01

    […] pomagaliście mi wybrać styl i kolorystykę. Pisałam o swoich inspiracjach i pomysłach choć by TU. Nadal zamierzać stworzyć industrialne […]

  • Leave a Reply