MEETBLOGIN Łódź 2013

Cztery miesiące intensywnych przygotowań, planowania i organizacji. Godziny rozmów z wspaniałymi ludźmi, który wyciągnęli do mnie rękę ale  i  do całej blogosfery wnętrzarskiej. Setki wymienionych maili z przedstawicielami biznesu z branży dekoracji i wykończenia wnętrz, którzy obdarzyli mnie ogromnym zaufaniem i okazali ogromne wsparcie blogerom wnętrzarskim.

A potem Dwa bardzo intensywne dni pełne inspiracji, motywacji, pomysłów, wymiany myśli i wiedzy a nade wszystko wspaniałej zabawy.

Meetblogin to początek wspaniałej przygody, zapoczątkowana inicjatywa, która z całą pewnością będzie miała swoją kontynuację w kolejnych edycjach Łódź Design Festival.

Z tego miejsca, chcę podziękować wszystkich firmom i instytucjom oraz mediom, którzy postawili na MEETBLOGIN, na wnętrzarską blogosferę, obdarzyli nas wsparciem i wiarą oraz są ogromną motywacją do pracy.

Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestniczek za entuzjazm, pełne zaangażowanie we wszystkie zadania jakie przed Wami postawiłam, ale także za pozytywną energię i moc jaką mi przekazałyście podczas MEETBLOGIN.

belle maison                 deco [Converted]mały10040              domo                  urzadzamy pl  akademia10040     allmendinger_logomałe10040      atak     LOGOdeco24pl-male-10040    villa masoneria10040      babafu              BelldecoLogoRmałe10040             showroom           10040           loft          AnOtherDESIGN_logo-3jpg10040        logo 100x40               fz_logo_napis_www2mały10040         LOGO SCANDICONCET10040       scandi            Bez nazwy-1              Basic CMYK

DSC_0886 Warsztaty stylizacji i fotografii

DSC_0889 Uczetnicy MEETBLOGIN: Lilla Lach i Piotr Motrenko

DSC_0894 Uczestnicy MEETBLOGIN: Jagoda Witkut i Kasia Pałecz

DSC_0929 http://www.cosestetycznego.wordpress.com/ w pełnym składzie

jury konkursowe Ja i szacownym jury: Małgorzatą Andryszczyk, Dekoratornia i red. nacz. Elle Decoration Małgorzatą Szczepańską

elle decoration blogi Ogłoszenie wyników na najlepsze stylizacje i najlepsze fotografie ( o tym w kolejnym poście :))

jury Jury: Jack Olszewski i Małgorzata Andryszczyk

DSC_0962 Uczestniczki MEETBLOGIN

kokon lilly Lilla Lach i Dagmara Jakubczak

łódź blogerki wnętrzarskie

make home easier

  meetblogin pogaduchy

meetblogin spotkanie

Meetblogin Ula i Piotr warsztaty Na warsztatach DIY: Piotr Motrenko i Ula Michalak

Paulina i dziewczyny z make home easier

Renata Zmysły i pomysły

segritta Matylda Kozakiewicz, autorka rewelacyjnego wykładu. Zabawna, pełna pozytywnej energii, świetna osoba!

roomor Pics: Ula Michalak, Magda Motrenko

end66666

You might also like:

8216f6f0d8646de14d47f4f94c0da9db 2

Comments

 • 21/10/2013

  Ale super wyszły niektóre zdjęcia! Dopiero teraz widzę :) Mam ten aparat od siedmiu lat, a on i tak wciąż mnie zaskakuje! Ale czekam na zdjęcia profesjonalisty! Szał! Uwielbiam zdjęcia, więc już się nie mogę doczekać kolejnej porcji :) Co tam wydarzenie – zdjęcia to jest to! :D :D Nie no, żartuję, chociaż nie jest to wcale aż tak dalekie od prawdy… no ale nic! Grunt, że było super :)
  Jeszcze raz wielkie dzięki Uluś!

  A sponsorów na pewno będziemy jeszcze długo pamiętać; bo takich wydarzeń nigdy się nie zapomina :)

 • 21/10/2013

  Lu

  Uleńko jesteś wspaniała!!! Dziękujemy raz jeszcze i nie myśl, że to koniec, to dopiero się zaczęło i będzie coraz intensywniej ;D

  Lu

 • 22/10/2013

  ojojoj jakie zamyslone siedzimy tam z tyłu smarując ręce kremem : ) fajnie było ; ) pozdro 600!

 • 22/10/2013

  W zasadzie to powinnam podziękować za takie ogromne emocje i niesamowity wkład pracy, chociaż namacalnie mnie tam nie było ;) Ale podążam ścieżkami Agi, Ani i Oli i doceniam to co wszyscy Razem Zrobiliście. To było coś niesamowitego. Gratuluję i bardzo się cieszę . Pozdrawiam ciepło

 • 22/10/2013

  Ula raz jeszcze ogromne podziękowania za to, że jesteś:) Za Twoją organizację i mega zapał! uwielbiam!

  :))) Jesteś niesamowita:)
  świetne zdjęcia! mam nadzieję, że niebawem znów się spotkamy w tak doborowym towarzystwie:)
  buziaki

 • 22/10/2013

  Dołączamy sie do podziękowań, jesteś wielka! Ogrom pracy nie do opisania, efekt rewelacyjny, obyś się dała namówić na kolejne edycje! LOVE!

Napisz komentarz