Czy rozpoznasz serial po drzwiach?

Czas świąteczny to też okres odpoczynku i rozrywki. Polacy bardzo lubią relaks przed  telewizorem, a w szczególności seriale. Jeśli jesteś fanką seriali mam dla Ciebie dziś wyjątkową gratkę, zabawę jaką proponuje polska marka PORTA DRZWI. To quiz: „Czy rozpoznasz serial po drzwiach?” Sprawdź swoją spostrzegawczość. Baw się dobrze!

—-read more—-

Każdy z nas ma jakiś ulubiony serial. Niektóre z filmów wręcz uzależniały. Czekaliśmy na kolejny odcinek jak na narodziny dziecka. 

Pamiętacie Beverly Hills 90210 czy jeszcze wcześniej Dynastię? W trakcie emisji tych seriali ulice w miastach pustoszały. Całymi rodzinami zasiadaliśmy przed telewizorem by śledzić losy naszych ukochanych bohaterów. Z jednymi się utożsamialiśmy innych wręcz nienawidziliśmy. Przez lata seriali dostarczały nam rozrywki i emocji.  

Dziś seriale już tak mocno nie oddziałują na nas. Choć może się mylę, bo nie należę do zagorzałej fanki seriali. Oczywiście mam swoje ulubione, do których wracam, jak choćby kultowy Sex in the City. Dlatego też z dużą ciekawością zmierzyłam się z zagadkami jakie stawia Porta w swoim quizie:  Czy rozpoznasz serial po drzwiach?.  

Podobało mi się to, że przy zaznaczeniu odpowiedzi, pojawiały się ciekawostki, anegdoty dotyczące powstania serialu.  Dodatkowo niektóre drzwi zaprezentowane w quizie były bardzo charakterystyczne, inne z kolei zapamiętałam do szalenie podobał mi się ich styl lub kolor.

Mój wynik może nie jest najlepszy, ale biorąc pod uwagę, że nawet połowę z tych filmów nie widziałam, to uważam, że wypadałam całkiem nie źle. Ciekawa jestem jak Tobie pójdzie. Sprawdź swoją wiedzę o ulubionych serialach. 

Wracając na chwilę do samych drzwi. Dla mnie to te wejściowe szczególnie mają kluczowe znaczenie. Są wizytówką każdego domu i  mieszkania. Nie raz się złapałam na tym, że wyobrażałam sobie dom czy mieszkanie oceniając drzwi. Też tak macie? Dlatego uważam, że przy budowie czy remoncie domu trzeba zadbać o temat drzwi szczególnie mocno. 

Również stolarka drzwiowa w środku domu definiuje w dużej mierze estetykę i styl oraz klasę wnętrz. Przekonałam się o tym remontując nasze stare mieszkanie. Zresztą zobaczcie sami, jak zmienił się wygląd wnętrz, gdy wymieniłam tylko same drzwi. Zresztą wybór padł na drzwi z kolekcji Porta VECTOR Premium w kolorze białym w systemie przylgowym z białą ościeżnicą. Klasyczna forma drzwi z delikatym frezowaniem dodała wnętrzom szyku i elegancji i uzupełniła charakter i styl jaki obrałam dla tego mieszkania.