Aranżowanie domu a horoskop.

Mamy połowę listopada. W sklepach roi się od Bożonarodzeniowych dekoracji. Kanały na social media prześcigają się, aby zaproponować nam najbardziej oryginalne, przytulne, eleganckie, wyszukane pomysły i propozycje na świąteczną aranżację domu. Ale koniec roku to nie tylko święta. To również czas planów i postanowień noworocznych. Macie już jakieś pomysły, cele, założenia na ten nowy 2019 rok? Czytaliście horoskop?

Dla mnie będzie to rok największej rewolucji od czasu pojawienia się moich dzieci. Rok, w którym podejmę się największego wyzwania. Rok w którym przyjdzie mi zdawać najważniejszy egzamin. Egzamin z wiedzy, organizacji czasu, przedsiębiorczości, dyplomacji, psychologii. Brzmi poważnie? Bo to będzie poważny czas. Rok, który zaważy na dalszym życiu moim i mojej rodziny. Wiesz już czego się podejmuję?

Ale, żeby nie było tak śmiertelnie poważnie, to zaproponuję dziś zabawę horoskopową. Bo horoskop również nawiązuje do przyszłości, do przyszłego roku. Wierzysz w przepowiednie horoskopowe? Odnajdź poniżej swój znak zodiaku i sprawdź, jakie kolory i styl pasują do Ciebie najbardziej, a potem daj znać, czy nasza przepowiednia się sprawdza.

Udanej zabawy!

Wodnik 20.01-18.02

Jest w rzeczywistości znakiem ostrzegawczym. Znany z myślenia przyszłościowego, otwartego, innowacyjnego. Uwielbia kojące kolory, takie jak fioletowy, niebieski i żółty. Lubi we wnętrzach podkreślać słabość do nowoczesnego i subtelnego przepychu.

poduszki dekoracyjne z oferty home&you

Ryby 19.02 – 20.03

Ryby są prawdziwymi marzycielami i często żyją we własnej rzeczywistości. Ze swoją romantyczną, wrażliwą i pełną wyobraźni naturą często wybierają błyszczące i połyskujące przedmioty.

cekinowe poszewki z oferty home&you

Baran 21.03 – 19.04

Baran znany jest z ich srogiej i energetycznej natury. Odważne odcienie czerwienie przemawiają do tego znaku, który potrzebuje stałej stymulacji.

Byk 20.04 – 20.05

Niezawodny Byk znany jest ze swojej gruntownej, ale zmysłowej natury. Ten uparty znak jest rządzony przez Wenus i uwielbia wszystkie miękkie i pluszowe rzeczy.

Bliźnięta 21.05 – 20.06

Chaotyczna natura duchów Bliźniąt potrzebuje jasnych kolorów i śmiałych wzorów, którymi można zająć swój ciekawski umysł.

Rak 21.06 – 22.07

Rak jest rządzony przez wodę i księżyc, dzięki czemu jest bardzo dostosowany do ich emocji. Szczególnie wrażliwy na swoje otoczenie, kocha subtelne i neutralne kolory, często z palety barw ziemi.

Lew 23.07 – 22.08

Lew uważany jest za najodważniejszego i najbogatszego ze znaków. Rządzi promieniami słońca, kocha odważne i eleganckie złote detale. Dom Lwa jest ich prawdziwym odbiciem jego upodobań, wyposażony w kreatywne i niepowtarzalne elementy.

Panna 23.08 – 22.09

Perfekcjonista z natury, osoba spod znaku Panny jest praktyczna, krytyczna i pragnąca porządku. Zawsze zwraca uwagę na najdrobniejsze detale.

Waga 23.09 – 22.10

Symbolizowana przez Szalę Sprawiedliwości, Waga koncentruje się na znalezieniu i przywróceniu równowagi. Rządzona przez Wenus, planetę piękna i miłości, Waga przyciąga bogate kolory i estetyczne projekty.

 ramki z oferty home&you

świeczniki z oferty home&you

Skorpion 23.10 – 21.11

Skorpion jest najgroźniejszym ze znaków wodnych. Jego dom odzwierciedla intensywną naturę Skorpiona. Często postrzegany jako zmysłowy i tajemniczy, przyciąga ciemniejsze lub niezwykłe motywy, które wymagają kontemplacji.

Strzelec 22.11 – 21.12

Znany z bycia nieustraszonym ryzykantem, entuzjastyczny i chętny do odkrywania. Jego domy  jest wypełniony eklektycznymi obiektami. W swoich aranżacjach przejawia pasję do tego, co unikatowe i oryginalne często luksusowe.

Koziorożec 22.12 – 19.01

Jest uważany za osobę ambitną i praktyczną i ceniąca jakość. Jego dom przejawia słabość do klasyki i elegancji, ale też minimalizmu w dodatkach.

zestaw kuchennych niezbędników z oferty home&you

Wiesz jak mieszkam, jak myślisz, spod jakiego znaku zodiaku jestem?

stylist: Ula Michalak, photos: Karolina Grabowska, Kaboompics

Comments

  • 20/11/2018

    Uwielbiam takie cekinowe poduchy niestety nie są zbyt wygodne.

Napisz komentarz