DIY, Product/Shop

Makeover Ikea Lack. Before & After.

05/04/2013

Witajcie,

Jak Wasze remonty? Ktoś jeszcze wyburza ściany? „smile”. Z Martą jestem w stałym kontakcie. Obiecała przesłać zdjęcia. Już się nie mogę doczekać.

Żebyście nie myśleli, że namawiam Was do ciężkiej pracy a sama leżę na kanapie z laptopem i kawką, to przesyłam ostatni projekt Before & After.  Przemalowałam półkę Lack Ikea czerwoną (!!!) na biało, w ramach liftingu mojego salonu. Pamiętacie jeszcze? Zajęta nowym cyklem o industrialnych wnętrzach a wcześniej Wielkanocą pominęłam zupełnie temat transformacji mojego salonu. Ale teraz choć na chwilkę wracamy do mojego domku. Zobaczcie jak się prezentuje moja nowa półka pod TV. Dla porównania znalazłam w sieci zdjęcie czerwonej półki Lack bo nie mam zdjęcia before.

//How does your repairs? Someone has demolished the wall? „smile”. From Martha I am in constant contact. She promised to send pictures. Already can not wait.

You might think that I would urge you to work hard and I’m lying on the couch with a laptop and a cup of coffee. Nothing could be further from the truth. This is my latest project, Before & After. Ikea Lack shelf repainted red (!) In white. This is the beginning of my living room a facelift. Do you remember? Busy new cycle of industrial interiors and Easter skipped about the transformation of my living room. But now we’re back to my house. See how to present my new shelf under the TV. For comparison, I found the web photo red Lack shelf because I have no pictures before.//

Tak naprawdę to nie przemalowałam jej sama, tylko oddałam do profesjonalnego przemalowania w lakierni. Ale ja w tym czasie nie leżałam na kanapie, przysięgam. Biegałam za moją dwójką urwisów. „smile”

//I do not really repainted it myself, but I gave a professional repainted in painting. But at that time I did not lay on the couch, I swear. I was running for my two babies. „smile”//

Przy okazji, przedstawiam Andrzeja, jeszcze nie mieliście okazji go poznać „smile”. To tylko mała część mojej rodzinki „smile”.

//By the way, I present Andrew, has not yet had the opportunity to meet him „smile”. This is just a small part of my family „smile”.//

You might also like:

Comments

comments

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Cleo 06/04/2013 at 19:42

    Własnie zamierzałam spytać, jak udało Ci się przemalować tą szafkę z lakiem…zanim przeczytałam ciąg dalszy ;) Sama mam taką już białą i choć nie zamierzam póki co jej koloru zmieniać, to ciekawość była silniejsza :)
    Pozdrawiam

  • Leave a Reply