Design, Product/Shop

Ecology in the bathroom!

30/06/2014

004_02727_00

Jestem tą szczęściarą, która w swojej małej łazience w mieszkaniu w bloku z lat 70 ulokowała i prysznic i wannę. Hurra. To niesamowicie wygodna sytuacja, zwłaszcza jak masz dzieci, spieszysz się rano do przedszkola, pracy, na spotkanie a wieczorem możesz półgodziny leżeć w cieplutkiej wodzie z pachnącą pianą i olejkami. Takie rozwiązanie jest fantastyczne również z innych względów. Oszczędnościowych i ekologicznych.

Codzienne napełnianie wanny dla czteroosobowej rodziny to hektolitry zużytej wody. Dlatego zazwyczaj korzystamy z prysznica. Od samego początku staram się wpajać dzieciom ważne zasady oraz uczyć nawyków, które niosą za sobą małą szkodliwość zarówno w stosunku do ludzi jak i przedmiotów. Dlatego też podczas mycia zębów czy włosów woda nie leje się strumieniami a płynie tylko wtedy gdy potrzebna jest do płukania. To małe gesty i czyny, które nie wymagają od nas nic specjalnego a niosą za sobą wymierne korzyści i konsekwencje. Mniejsze rachunki za wodę więcej pieniędzy na przyjemności. Podobną oszczędność stosuję w kuchni czy przy praniu. Nigdy nie włączam pralki do połowy pustej ani nawet zmywarki, pomimo specjalnych programów do tego przystosowanych. Wystarczy poczekać kilka godzin a w magiczny sposób i pralka i zmywarka są pełne niemal każdego dnia. To wszystko to podstawy, fundament do tego aby móc iść o krok dalej. Głównie dzięki dobrej woli mamy wpływ na przyszłość naszej planety. Technika też idzie nam a właściwie matce ziemi z pomocą. Są marki, które kładą większy nacisk na ekologię proponując swoje usługi i produkty. Powinien być to istotny czynnik przy wyborze konsumentów. Jednym z takich produktów, które mogę polecić w temacie dzisiejszego postu jest bateria L20, marki ROCA. Obok pięknego designu te baterie posiadają dwa ekologiczne systemy. Eco-Click to intuicyjny system ograniczający zużycie wody a Cold Start oszczędza energię! Piękne i pożyteczne w jednym!

//Mainly thanks to the good will  and technique we have an influence on the future of our planet. The technique also going well and properly with the help of mother earth. There are brands that have a greater emphasis on ecology by offering services and products. It should be an important factor in consumer choice. One such product that I can recommend  is a battery L20, brand ROCA. In addition to beautiful design, these batteries have two ecological systems. Eco-Click is an intuitive system to limit the consumption of water and Cold Start saving energy! Beautiful and useful in one!/

  004_02746_00 l20_3 004_02848_00 source: roca.pl

By the way :) Konkurs, jaki zorganizowałam wspólnie z marką Roca wygrywa: Ola Śmigaj.  Gratuluję i proszę o kontakt mailowy w celu ustalenia szczegółów wysyłki czytnika marki Kindle!

//This post is sponsored//

heart

You might also like:

Bright, warm and ECO!!!

HFL_104448-01_780x480

Comments

comments

You Might Also Like

6 komentarzy

 • Reply Iga 30/06/2014 at 21:49

  Właśnie taką mam, również polecam. Gratuluję zwycięzcy!

 • Reply Ania 30/06/2014 at 21:49

  Gratulacje, może następnym razem się uda. Bateria super!

 • Reply Gosia 30/06/2014 at 21:50

  Gratulacje! Można gdzieś przeczytać co napisał zwycięzca?

  • Reply admin 30/06/2014 at 21:51

   O całkiem niezły pomysł. Opublikuję zaraz na FB, zapraszam!

 • Reply Renata 30/06/2014 at 22:24

  gratulacje!!!!! ja połączyłam wannę z prysznicem, wanna duża a prysznic w niej + zasłona. Mam też małą łazienkę ale po latach życia z łazienką tylko z prysznicem doceniam wartość wanny :)

 • Leave a Reply