Decorations, DIY, Furnitures, Interior

8 niezwykłych pomysłów na łóżko. //8 unusual beds.//

23/06/2015

Czasami jesteś tak zmęczony(a), że pewnie jesteś w stanie zasnąć na kamieniu. Znam to. Tysiące obowiązków, rodzina, hobby, pasja, która też wymaga czasu. A doba wciąż i nie ubłaganie ma tylko 24 godziny. Coraz częściej na sen pozostaje 5, 7 godzin. Tym bardziej należy ten czas odpowiednio celebrować. W Poradniku remontowym wspominałam jak zaaranżować sypialnie, jaki wybrać materac aby zapewnić sobie największy komfort snu. Dziś do tych elementów dodaję design łóżka. Gotowe łóżko możemy kupic w sklepie, możemy zamówić u stolarza, bądź przy odrobinie pracy wykonać samemu. Oto kilka zaskakujących pomysłów na wygodne, komfortowe i niebanalne łóżka.

a563837a8031c8d1670cbd287fccde94-horz

1. Łóżko ze starych drzwi, okiennic, dekoracyjnych paneli drewnianych, source: ZocoHome

2. Popularny już projekt, łóżko z palet transportowych. Sama takie obecnie mam, sprawdza się doskonale, polecam, source:unknown

aeb20726c6ccb0c08b0fa45c110499db-horz 3. Łóżko z baldachimem z bambusa, source: biskopsgarden.blogspot.nl

4. Podwieszane łóżko z drewnianych pali, source: remodelista

decozilla-horz 5. Łóżko z drewna z odzysku, source: decozilla

6. Łóżko z konopii, source: smartfurniture.com

domaine-horz 7. Łóżko ze snopków siana, source: mydomaine.com

8. Metaloplastyka w bajkowym stylu, source: amazon

 

 

Comments

comments

You Might Also Like

2 komentarze

  • Reply refreszing 24/06/2015 at 10:15

    Łóżko ze starych okiennic urzekło mnie najmocniej. Może dlatego, że cała kompozycja wygląda wręcz po hollyŁÓDZKu :) Piękne płytki, oświetlenie i industrialny widok za oknem. Świetne i nietuzinkowe inspiracje. Pozdrawiam, Paula

  • Reply Aga Klahs 24/06/2015 at 19:23

    Łóżko z palet uważam za pomysł estetyczny i popularny (to już nie moja subiektywna opinia, ale fakt:) ). Śpię na takim. Przeciwnicy mogą zarzucić mu brak elastyczności, ale osobiście uważam, że dobry materac załatwia sprawę.
    Z powyższych propozycji najbardziej spodobało mi się łóżko zawieszone na linach. Jest fantazyjne i cieszy oko ale, obawiam się, że niepraktyczne.

  • Leave a Reply